Canva w Twoim Blogu

Wiodący dostawca okiennych filmów wideo i znany muzyk kierujący pojazdem Headlines

Myśląc o nowościach motoryzacyjnych, nie spodziewasz się, że będziesz miał do czynienia z popularnym muzykiem. Niemniej jednak, niedawna informacja prasowa o samochodach miała właśnie taki charakter. W związku z tym, że na rynku jest wiele firm, które zajmują się produkcją i dystrybucją samochodów, nie ma co liczyć na to, że będą one w stanie zmienić sposób myślenia o szybach przednich c44.pl.

W oświadczeniu o nowościach motoryzacyjnych, firma Window Canvas, prekursor w dziedzinie zewnętrznych grafik okiennych dla samochodów, ciężarówek i pojazdów sportowych, zweryfikowała umowę z powszechnie znanym artystą Jeffem Wilkie. Wyłączna umowa została podpisana z firmą Tenacity of Vision, która zapewniła firmie Home Window Canvas certyfikat uprawniający do pracy z artystą Jeffem Wilkie przy tworzeniu grafiki na pojazdach.

Jeśli kiedykolwiek zauważyłeś przednią szybę, której całe tylne okno pokryte jest wspaniałym i bogatym zdjęciem, to znaczy, że jesteś już przyzwyczajony do idei prostej grafiki okiennej. Nie pozwalają one na oglądanie wnętrza od tyłu, ale umożliwiają gościom i kierowcom wyjście na zewnątrz. Grafika okienna jest zazwyczaj dość obszerna i wspaniała, co stanowi zasadę, na której opiera się Microsoft window Canvas oraz ich nowy certyfikat artystyczny wraz z Jeffem Wilkie.

” W związku z tym, że jest to osoba, która nie jest w stanie w pełni korzystać z tego typu usług, nie ma co ukrywać, że jest to osoba, która nie jest w stanie w pełni korzystać z tego typu usług. Zależnie od aktualnych wiadomości, Hennings zakończył: „Nasza firma jest bardzo zadowolona z tego, że jego zdjęcia będą prezentowane na samochodach osobowych i ciężarowych w całym kraju, a także na całym świecie.”

Jeff Wilkie jest uznanym wykonawcą, którego prace przedstawiają zarówno obrazy oceanu, jak i życia wodnego. Na jednym z wielu zdjęć Wilkie przedstawia artystyczną grafikę delfinów, pejzaży morskich, wielorybów i innych dzikich zwierząt. Aby jeszcze bardziej wesprzeć rzemiosło Wilkiego, jego zdjęcia zostały dostarczone jako element kategorii nagród w teleturnieju „The Cost Is actually Right”.

Okno domowe Canvass jest realizowany innowator w zewnątrz administrowane see-thru grafiki okna domu dla samochodów. Ich strona internetowa zawiera ponad 2 000 zdjęć, na których można zobaczyć m.in. poświęcone, flagowe, sportowe, osobiste artykulacje, atrybuty, wojskowe, a także ustawienia przebrania. Oprócz wielu opcji, Home Window Canvass dodatkowo zapewnia gościom strony internetowej możliwość dostosowania własnych grafik na tylnej szybie, korzystając z wiszącej licencji na komponent nowoczesnej technologii o nazwie „Create Your Own” gfxworld.pl.

Muzyk, który uwielbia generować obrazy i firma, która lubi łączyć je w oknach, nawiązali współpracę, aby generować powszechne zainteresowanie nagłówkami motoryzacyjnymi. W związku z tym, że nie jest to jedyny sposób, aby się o tym przekonać, trzeba się liczyć z tym, że będzie to jedna z pierwszych wzmianek o nowościach motoryzacyjnych.

Jeśli kiedykolwiek odkryłeś tylną szybę przednią z imponującym i interesującym zdjęciem zajmującym całą tylną szybę, w tym momencie jesteś już właściwie zaznajomiony z ideą przejrzystej grafiki okiennej. Grafika okienna jest często dość dogłębna i wspaniała, co stanowi koncepcję, na której opiera się Microsoft Window Canvas oraz ich nowe pozwolenie na pracę z Jeffem Wilkie.

Canvass jest prekursorem w dziedzinie grafiki na oknach zewnętrznych dla samochodów. W uzupełnieniu do ich wielu opcji, Window Canvass dostarcza odwiedzającym stronę internetową możliwość dostosowania ich osobistych grafik na tylną szybę za pomocą oczekującego na licencję komponentu technologicznego o nazwie „Create Your Own”.


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz